Wijkvereniging Molenbeke

Buurtpreventie, the next step

Peter Bakker, · Categorie├źn: Geen categorie

In de afgelopen donkere periode hebben we gemerkt dat de achterpaden onvoldoende verlicht zijn. Hoog tijd voor een update. Verzoek aan alle wijkbewoners: kijk eens kritisch achter het huis hoe de achterpaden in de avonduren verlicht zijn! Kan dit beter? Met een aantal actieve en handige buurtbewoners is het een kleine moeite om nieuwe lampen te plaatsen. Ook kunnen niet goed werkende lampen gerepareerd worden. En het mooie is: we hebben nog lampen beschikbaar! Heb je hierin interesse? Stuur dan een mail naar buurtpreventie@molenbeke.nl

Verder is de buurtpreventie commissie dringend op zoek naar versterking. Onder meer vanwege het afscheid van enkele leden. Voel je je betrokken bij onze wijk, voel je je mede verantwoordelijk voor een veilige en prettige leefomgeving in onze wijk? Meld je dan aan via buurtpreventie@molenbeke.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *